Publications Office of the EU
Фpaнция-Le Puy-en-Velay: Строителни и монтажни работи на съоръжения за защита на скалистия бряг - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Le Puy-en-Velay: Строителни и монтажни работи на съоръжения за защита на скалистия бряг

  • Публикувано
    12/07/2017
  • Срок
    11/08/2017
  • Отваряне на оферти
    28/08/2017
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Département de la Haute-Loire
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Стопански сектор (основен код по CPV)
45243100 Строителни и монтажни работи на съоръжения за защита на скалистия бряг
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,140,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
17CONF0
Описание

Това рамково споразумение се отнася до извършването на дейности по съживяване и защита на скални склонове и склонове в целия департамент Haute-Loire. Това включва, inter alia, прочистване, решетки, пасивни закрепвания, кабелни мрежи и блокови екрани. За всяка нова операция, съответстваща на последващ договор, се изготвят CCTP, ценова листа и количествена сметка.
F-

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Departement de la Haute-Loire
Пощенски адрес: direction Ressources et Ingénierie Service Juridique et Achats 1 Place Monseigneur de Galard Cs20310
Град: Le Puy-en-Velay Cedex
Код по NUTS: FR723
Пощенски код: 43009
Държава: FRA
Основен адрес: http://hauteloire.marcoweb.fr
По електронен път чрез:
http://hauteloire.marcoweb.fr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/08/2017 08:30
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,140,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.