Publications Office of the EU
Pyмъния-Baia Mare: Ветеринарни лечебни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Baia Mare: Ветеринарни лечебни услуги

  • Възложено
    24/03/2022
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: RO114 Maramureş
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
85200000 Ветеринарни лечебни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
932,424.96
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
932,424.96 RON
Референтен номер на търга
3695123_2022_PAAPD1354515
Описание

Concesionarea serviciilor prevăzute la art. 15 alin. (2) şi (7) din Ordonanţa Guvernului nr. 42/2004, cu modificările şi completările ulterioare, respectiv servicii de supraveghere, prevenire, control şi eradicare a bolilor la animale, a celor transmisibile de la animale la om, protecţia animalelor şi protecţia mediului, servicii de identificare şi înregistrare a animalelor şi a mişcării acestora,
în condiţiile legii, precum şi de corectare a eventualelor erori sau neconformităţi generate de nerespectarea termenelor de înregistrare sau de greşeli de înregistrare și serviciile prevăzute la art. 15 alin (7) din Ordonanța Guvernului nr. 42/2004, aprobată cu modificări și compeltări prin Legea 215/2004, cu modificările și completările ulterioare, respectiv

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Other
Прогнозна стойност
932,424.96
Окончателна договорна стойност
932,424.96 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: C.M.V. Dr. BALAȘ VASILE
Пощенски адрес: Vadu Izei nr 728
Град: Vadu Izei
Пощенски код:
Държава: ROU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.