Publications Office of the EU
Фpaнция-Ангулем: Специализирани услуги за пътен превоз на пътници - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Ангулем: Специализирани услуги за пътен превоз на пътници

  • Публикувано
    03/07/2018
  • Срок
    14/08/2018
  • Отваряне на оферти
    14/08/2018
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Centre hospitalier Angoulême
Място на изпълнение
NUTS code: FRI31 Charente
Местоположение на купувача
NUTS code: FRI31 Charente
Стопански сектор (основен код по CPV)
60130000 Специализирани услуги за пътен превоз на пътници
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
9
Референтен номер на търга
2018-E-22
Описание

Предмет на настоящата консултация е предоставянето на услуги за превоз на пациенти за заведенията на Groupement Hospital de Territory de Charente.
F-

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Centre hospitalier d'Angoulême
Пощенски адрес: Cellule marchés, rond-point de Girac, CS 55015 Saint-Michel
Град: Angouleme Cedex 9
Код по NUTS: FRI31
Пощенски код: 16959
Държава: FRA
Лице за контакт: M. Roger Stéphane
Основен адрес: http://www.ch-angouleme.fr/
По електронен път чрез:
http://ch-angouleme.e-marchespublics.com
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/08/2018 14:00
Купувачи
Centre hospitalier Camille Claudel
Centre hospitalier de La Rochefoucauld
Centre hospitalier de Confolens
Centre hospitalier de Ruffec
Centre hospitalier de Châteauneuf
Centre hospitalier du Sud-Charente
Centre hospitalier intercommunal du Pays de Cognac
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.