Publications Office of the EU
Фpaнция-Шамбери: Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Шамбери: Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци

  • Публикувано
    06/04/2022
  • Срок
    02/05/2022
  • Отваряне на оферти
    02/05/2022
  • Възложено
    16/06/2022
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
ght Savoie-Belley
Място на изпълнение
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK27 Savoie
Стопански сектор (основен код по CPV)
90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
4,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
311,134.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
20
Референтен номер на търга
2022_fcs_0004
Описание

collecte et traitement des déchets des établissements du Ght Savoie-Belley et de la Blanchisserie des Hôpitaux de Savoie (Bhs)

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://agysoft.marches-publics.info/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/05/2022 12:05
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.