Publications Office of the EU
България-Медникарово: Хлороводород (солна киселина) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

България-Медникарово: Хлороводород (солна киселина)

  • Възложено
    25/05/2015
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: BG344 Стара Загора
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
24311470 Хлороводород (солна киселина)
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
43,375.00 BGN
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание
Не е налично
Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
43,375.00 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: „Химтекс“ ООД
Пощенски адрес: ул. „Бузлуджа“ № 33
Град: Димитровград
Пощенски код: 6400
Държава: BGR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.