Publications Office of the EU
ДЕЛЕГАЦИЯ НА УПРАВЛЕНИЕТО НА СОРТНАТА ДЕЙНОСТ НА ОТПАДЪЦИТЕ ОТ КАРТОН, МЕТАЛ, ПЛАСТМАСТИЧНА И СТИКЛА, СЪБИРАНА САМО ОТ РАСТЕЖА НА СЕКТОР 4 НА БУКУРЕЩНАТА ОБЩИНА - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

ДЕЛЕГАЦИЯ НА УПРАВЛЕНИЕТО НА СОРТНАТА ДЕЙНОСТ НА ОТПАДЪЦИТЕ ОТ КАРТОН, МЕТАЛ, ПЛАСТМАСТИЧНА И СТИКЛА, СЪБИРАНА САМО ОТ РАСТЕЖА НА СЕКТОР 4 НА БУКУРЕЩНАТА ОБЩИНА

  • Публикувано
    09/09/2024
  • Срок
    21/10/2024
  • Отваряне на оферти
    21/10/2024
  • Възложено
    16/12/2025
  • Днес
    07/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI)
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: RO321 Bucureşti
Стопански сектор (основен код по CPV)
90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
20,712,120.00 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
19,044,380.00 RON
Референтен номер на търга
4316422/2024/19
Описание

Сектор 4 на Букурещ е в ускорен процес на градско, икономическо и социално развитие, а нарастването на населението и териториалното ограничение изискват адаптирани мерки за гарантиране на нуждите от обществена канализация, за да се поддържа нормален стандарт на живот. Понятието „договор за възлагане на управлението на услугата“ по смисъла на разпоредбите на настоящата документация означава договорът за обществена услуга, определен в Закон No 98/2016. Процедурата за възлагане е открита онлайн тръжна процедура и ще приключи със сключването на договор за делегиране на управлението на санитарната услуга за срок от 5 години. Брой дни, до които могат да бъдат поискани разяснения преди крайния срок за подаване на оферти: 18 дни. Поясненията, поискани след този краен срок, вече няма да се вземат предвид. Възлагащият орган ще отговори ясно и изчерпателно на всички искания за разяснения/допълнителна информация на 11-ия ден преди крайния срок за подаване на оферти.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.e-licitatie.ro
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.e-licitatie.ro
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
21/10/2024 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Nivelul de asigurare a protecției mediului „rata de valorificare”
Прогнозна стойност
20,712,120.00 RON
Окончателна договорна стойност
19,044,380.00 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SOLID WASTE OPERATION
Пощенски адрес:
Град: Popesti-Leordeni
Пощенски код: 077160
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.