Publications Office of the EU
Aufzug und Treppenlift - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aufzug und Treppenlift

  • Публикувано
    17/03/2025
  • Срок
    17/04/2025
  • Отваряне на оферти
    17/04/2025
  • Възложено
    22/07/2025
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Vergabestelle Landeshauptstadt Stuttgart
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
45313100 Строителни и монтажни работи на асансьори
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
93,432.90 EUR
Референтен номер на търга
4610_EU_170425
Описание

1. Lieferung und Einbau eines triebwerksraumlosen Personenaufzuges gem. DIN EN 81-20/50 bzw. -70 für barrierefreien Zugang, Tragkraft 630 kg, 8 Personen. Errichtung im Betonschacht in Dübelmontage, Förderhöhe 6,65 m, 3 Haltstellen, 4 Zugänge, Durchladung, Geschwindigkeit 1,0 m/s 2. Lieferung und Einbau eines Treppenlifts (Plattformaufzug) gem. Maschinenverordnung (EU) 2023/1230 im überdachten Freibereich, Tragkraft 300 kg, Förderhöhe 740 mm, mit Drehflügeltür, Plattformgröße 1,06 x 1,46 m BxT, Geschwindigkeit 2,0 cm/s

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.meinauftrag.rib.de
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
https://www.meinauftrag.rib.de
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/04/2025 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: nur Preis
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
93,432.90 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: PaulSchaab Elevator GmbH
Пощенски адрес:
Град: Dettingen an der Erms
Пощенски код: 72581
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.