Publications Office of the EU
Чехия-Olomouc: Услуги по създаване и поддържане на зелени площи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чехия-Olomouc: Услуги по създаване и поддържане на зелени площи

  • Публикувано
    28/07/2021
  • Срок
    24/08/2021
  • Отваряне на оферти
    24/08/2021
  • Възложено
    15/09/2021
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
Място на изпълнение
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
77310000 Услуги по създаване и поддържане на зелени площи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
154,251,800.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
9,453,782.95 CZK
Референтен номер на търга
SP8186/2021-521101
Описание

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/08/2021 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
154,251,800.00 CZK
Окончателна договорна стойност
9,453,782.95 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: KAVYL, spol. s r.o.
Пощенски адрес: Mohelno 452/1
Град: Mohelno
Пощенски код: 67575
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.