Publications Office of the EU
Гepмaния-Sulzfeld: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на средни училища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Гepмaния-Sulzfeld: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на средни училища

  • Публикувано
    20/07/2021
  • Срок
    07/09/2021
  • Отваряне на оферти
    07/09/2021
  • Възложено
    19/01/2022
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Bürgermeisteramt Sulzfeld
Място на изпълнение
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Местоположение на купувача
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
45214220 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на средни училища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
0.01 EUR
Референтен номер на търга
SSULZ-2021-0016
Описание

Строителни и монтажни работи на сухо строителство n DIN 18340 — BA2

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Bürgermeisteramt Sulzfeld
Пощенски адрес: Rathausplatz 1
Град: Sulzfeld
Код по NUTS: DE123
Пощенски код: 75056
Държава: DEU
Основен адрес: www.sulzfeld.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/09/2021 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
0.01 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: escoo GmbH
Пощенски адрес: Besigheimer 54/1
Град: Heilbronn
Пощенски код: 74074
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.