Publications Office of the EU
Cлoвeния-Любляна: Машини и апарати със специфична функция - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Cлoвeния-Любляна: Машини и апарати със специфична функция

  • Публикувано
    27/06/2017
  • Срок
    01/08/2017
  • Отваряне на оферти
    02/08/2017
  • Възложено
    17/10/2017
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ministrstvo za notranje zadeve
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SI041 Osrednjeslovenska
Стопански сектор (основен код по CPV)
31640000 Машини и апарати със специфична функция
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
149,690.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
148,192.00 EUR
Референтен номер на търга
430-657/2017
Описание

Предмет на договора е доставката на 2 ръчни термокамери с триножници.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://edrazbe.gov.si/edrazba-user
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/08/2017 10:00
Място на изпълнение
Код по СРV

31640000 - Машини и апарати със специфична функция

34000000 - Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране

35120000 - Системи и уреди за наблюдение и безопасност

38000000 - Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)

33000000 - Медицинско оборудване, фармацевтични продукти и продукти за лични грижи

33100000 - Медицинско оборудване

Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
149,690.00 EUR
Окончателна договорна стойност
148,192.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: DAT – CON družba za storitve, proizvodnjo, servis in trgovino d.o.o.
Пощенски адрес: Cvetlična ulica 52
Град: Polzela
Пощенски код: 3313
Държава: SVN
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.