Publications Office of the EU
Иcпaния-Сантяго де Компостела: Системни и технически консултантски услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Иcпaния-Сантяго де Компостела: Системни и технически консултантски услуги

  • Публикувано
    25/08/2023
  • Срок
    25/09/2023
  • Възложено
    13/03/2024
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Consellería de Promoción del Empleo e Igualdad
Място на изпълнение
NUTS code: ES111 A Coruña
Местоположение на купувача
NUTS code: ES111 A Coruña
Стопански сектор (основен код по CPV)
72220000 Системни и технически консултантски услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,500,889.50 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,049,900.00 EUR
Референтен номер на търга
2023_004_SXT_FEO
Описание

Служба на техническата служба в подкрепа на изпълнението на Програмата за умения в областта на заетостта в Галисия и за подпомагане на прилагането на новата информационна система за вземане на решения въз основа на изкуствен интелект.
Подкрепа за изпълнението на Програмата за умения в областта на заетостта в Галисия и за наблюдение на изпълнението, адаптирането и актуализирането на аналитичното и ориентирано към бъдещето съдържание на системата за информация и подкрепа при вземането на решения за прилагането на изкуствения интелект и машинното самообучение в нейната област.
Целта е да се гарантира, че необходимите подобрения в каталога на формалните специалности SEPE са въведени ефективно, че системата за микроформати и микроквалификации, предвидена от AGCE, е разработена на практика и че се използват знанията за новия инструмент в подкрепа на вземането на решения въз основа на изкуствен интелект в областта на заетостта в Галисия.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.conselleriadefacenda.es/silex
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Код по СРV

72220000 - Системни и технически консултантски услуги

72300000 - Услуги по предаване и обработка на данни

72266000 - Консултантски услуги, свързани със софтуерни продукти

72600000 - Услуги по оказване на помощ и консултации в областта на компютърните системи

72226000 - Консултантски услуги по приемни изпитвания на системен софтуер

72310000 - Услуги по обработка на данни

72224000 - Консултантски услуги по управление на компютърни проекти

72225000 - Услуги по оценяване и анализ на процедурите по осигуряване на качеството на системите

72253000 - Услуги в помощ на потребителите и поддържане на системи

72254100 - Услуги по изпитване на системи

72222100 - Услуги по стратегически анализ на компютърни системи и информационни технологии

72316000 - Услуги по анализ на данни

72222200 - Услуги по планиране на компютърни системи и информационни технологии

72222000 - Услуги по стратегически анализ и планиране на компютърни системи и информационни технологии

72223000 - Услуги по анализ на изискванията на информационните технологии

72222300 - Услуги, свързани с информационни технологии

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,500,889.50 EUR
Окончателна договорна стойност
1,049,900.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: CIBERNOS CONSULTING, S.A.
Пощенски адрес:
Град: Madrid
Пощенски код: 28001
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.