Publications Office of the EU
Фpaнция-Quimper: Услуги по поддържане и ремонт на репрографски (за размножаване и копиране на документи) машини - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Quimper: Услуги по поддържане и ремонт на репрографски (за размножаване и копиране на документи) машини

  • Публикувано
    15/07/2019
  • Срок
    09/09/2019
  • Отваряне на оферти
    10/09/2019
  • Възложено
    03/10/2019
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
CA Quimper Bretagne Occidentale
Място на изпълнение
NUTS code: FRH02 Finistère
Местоположение на купувача
NUTS code: FRH02 Finistère
Стопански сектор (основен код по CPV)
50313000 Услуги по поддържане и ремонт на репрографски (за размножаване и копиране на документи) машини
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
60,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
5I19012
Описание

Поръчката е под формата на рамково споразумение, основано на формуляри за поръчка, които не се възлагат на основание членове L. 2125—1 1o, R. 2162—1 — R. 2162—6, R. 2162—13 и R. 2162—14 от Кодекса за обществените поръчки и икономически оператор. Предварителна дата на уведомлението: Ноември 2019 г. ще започне в 28.1.2020 ч.
F-

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://Marches.megalisbretagne.org/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=118204&orgAcronyme=f9g
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/09/2019 14:00
Купувачи
Symoresco
CIAS de QBO
CCAS de Quimper
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.