Publications Office of the EU
PRC_0399/2024_DEX - Aquisição de Serviços de Limpeza e Desobstrução com Viatura Hidroaspiradora para a Águas do Norte, S.A. - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PRC_0399/2024_DEX - Aquisição de Serviços de Limpeza e Desobstrução com Viatura Hidroaspiradora para a Águas do Norte, S.A.

  • Публикувано
    17/03/2025
  • Срок
    26/03/2025
  • Отваряне на оферти
    27/03/2025
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Águas do Norte, S. A.
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: PT11D Douro
Стопански сектор (основен код по CPV)
90470000 Услуги по почистване на канализационни тръби, колектори или отводнителни канали
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
4,185,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
6
Референтен номер на търга
PRC_0399/2024_DEX
Описание

Aquisição de Serviços de Limpeza e Desobstrução com Viatura Hidroaspiradora para a Águas do Norte, S.A.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.acingov.pt
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
http://www.acingov.pt
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
27/03/2025 10:00
Място на изпълнение
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.