Publications Office of the EU
КОНСУЛТАЦИЯ И ПОМОЩ ЗА КОНТРОЛ НА ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА РАБОТНИТЕ ДЕЙНОСТИ НА ПРОЕКТА ЗА СТРОИТЕЛСТВО НА ПЛАТФОРМА НА МАДРИДНАТА ВИСОКОСТРОЙНА ЛИНИЯ – ЕКСТРЕМАДУРА. Талайела-Касерес. ТРЕТИРАНЕ: Рио Тиета - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

КОНСУЛТАЦИЯ И ПОМОЩ ЗА КОНТРОЛ НА ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА РАБОТНИТЕ ДЕЙНОСТИ НА ПРОЕКТА ЗА СТРОИТЕЛСТВО НА ПЛАТФОРМА НА МАДРИДНАТА ВИСОКОСТРОЙНА ЛИНИЯ – ЕКСТРЕМАДУРА. Талайела-Касерес. ТРЕТИРАНЕ: Рио Тиета

  • Публикувано
    18/07/2019
  • Срок
    28/08/2019
  • Отваряне на оферти
    20/09/2019
  • Възложено
    14/01/2020
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
ADIF-ALTA VELOCIDAD
Място на изпълнение
NUTS code: ES España
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
71356100 Услуги по техническа проверка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
3.19/20830.0195 – CON 025/19
Описание

КОНСУЛТАЦИЯ И ПОМОЩ ЗА КОНТРОЛ НА ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА РАБОТНИТЕ ДЕЙНОСТИ НА ПРОЕКТА ЗА СТРОИТЕЛСТВО НА ПЛАТФОРМА НА МАДРИДНАТА ВИСОКОСТРОЙНА ЛИНИЯ – ЕКСТРЕМАДУРА. Талайела-Касерес. ТРЕТИРАНЕ: RIO TIÉTAR-MALPARTIDA DE PLASENCIA (Рио Титар-Малпартида де Пласенсия)

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: ADIF — Alta Velocidad
Национален регистрационен номер: Q2802152E
Пощенски адрес: C/ Hiedra, 9, edificio 23
Град: Madrid
Код по NUTS: ES300
Пощенски код: 28036
Държава: ESP
Основен адрес: www.adifaltavelocidad.es
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
20/09/2019 10:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: UTE Río Tiétar
Пощенски адрес:
Град: Santander
Пощенски код:
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.