Publications Office of the EU
Nákup SW NINTEX - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nákup SW NINTEX

  • Публикувано
    07/01/2025
  • Срок
    09/01/2025
  • Възложено
    11/03/2025
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Vojenský technický ústav, s.p.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Стопански сектор (основен код по CPV)
48100000 Софтуерни пакети за индустрията
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
18,400,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
18,382,400.00 CZK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Jedná se o nákup licencí software NINTEX pro koncového uživatele AČR (konečným uživatelem nebude zadavatel), včetně instalace, souvisejících služeb a školení.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://nen.nipez.cz/profil/VTU
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://nen.nipez.cz/profil/VTU
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий: Ekonomická výhodnost.
Вид: price
Описание: Ekonomická výhodnost na základě nejnižší nabídkové ceny.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 100
Прогнозна стойност
18,400,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
18,382,400.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: accelapps s.r.o.
Пощенски адрес:
Град: Smíchov, Praha 5
Пощенски код:
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.