Publications Office of the EU
AUSL - Дефибрилатори - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

AUSL - Дефибрилатори

  • Публикувано
    15/10/2024
  • Срок
    18/11/2024
  • Възложено
    30/04/2025
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
IN.VA. S.P.A.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ITC20 Valle d’Aosta/Vallée d’Aoste
Стопански сектор (основен код по CPV)
33182000 Уреди за подпомагане на сърдечната дейност
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
373,141.50 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
287,165.00 EUR
Референтен номер на търга
101 - SUA Servizi/Forniture
Описание

ОТКРИТА ПРОЦЕДУРА ЗА НАСЪРЧАВАНЕ НА ДОСТАВКАТА НА 40 ДЕФИБРИЛАТОРИ И СВЪРЗАНИ С КОНСУМАЦИОННИЯ МАТЕРИАЛ ЗА ИЗПОЛЗВАНЕ В ЗДРАВНИ ПРЕДСЕДАТЕЛСТВА ЗА ФИРМАТА, УПОТРЕБЯВАЩА DELLA VALLE D'AOSTA

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://place-vda.aflink.it/
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://place-vda.aflink.it/
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Offerta economicamente più vantaggiosa
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
373,141.50 EUR
Окончателна договорна стойност
287,165.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SO.E.M.*MEDICAL S.R.L.
Пощенски адрес:
Град: TORINO
Пощенски код: 10137
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.