Publications Office of the EU
Полша-Вроцлав: Услуги по приготвяне на храни за консумация - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Полша-Вроцлав: Услуги по приготвяне на храни за консумация

  • Публикувано
    20/06/2014
  • Срок
    10/07/2014
  • Отваряне на оферти
    10/07/2014
  • Възложено
    05/09/2014
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
Място на изпълнение
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
55321000 Услуги по приготвяне на храни за консумация
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
69,451.06 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
219,788.85 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
14
Референтен номер на търга
PU-2380-153-035-114/2014/AB
Описание

I. Целта на поръчката е предоставянето на услуги за приготвяне и доставяне на превантивна храна през зимните периоди: 2014/2015, 2015/2016, 2016/2017 за служители и полицейски служители от централата на градската полиция във Вроцлав, ул. Soltysowicka 21 и подчинени субекти; дело № 153—035—114/2014/AB.
II. Предметът на поръчката е разделен на 14 обособени позиции:
II.1. част 1 от процедурата — услуга за подготовка и доставяне на превантивна храна за персонала и полицейските служители в централата на полицията Rakówc (ul. Traugutta 94, Wroclaw) в количество от 6150 ястия за срока на договора;
II.2. част 2 от процедурата — услуга за подготовка и доставяне на превантивна храна за персонала и полицейските служители на отдел „Пътно движение“ (ul. Хубска 29—33, Вроцлав) — 37626 ястия за срока на договора;
II.3. част 3 от процедурата — Услуга за подготовка и доставяне на превантивна храна за персонала и полицейските служители на полицейския щаб Osiedle (ul. Kiełczowska 15, Wrocław) — 9909 ястия за срока на договора;
II.4. част 4 от процедурата — услуга за подготовка и доставяне на превантивна храна за персонала и полицейските служители в централата на полицията в Psie Pole Police (en. Piłsudski 6—8, Wroclaw) — 5268 ястия за срока на договора;
II.5. част 5 от процедурата — услуга за подготовка и доставяне на превантивна храна за персонала и полицейските служители в щаба на полицията в Długołęka (ul. Работници 42, Logołęka) — 4266 ястия за срока на договора;
II.6. Част 6 от процедурата — услуга за подготовка и доставяне на превантивна храна за персонала и полицейските служители в централата на полицията Leśnica (ul. Jeleniogórska 3, Wrocław) в количество от 6774 ястия за срока на договора;
II.7. част 7 от процедурата — услуга за подготовка и доставяне на храна с превантивна цел за служители и полицейски служители в централата на полицията Kąty Wrocławskie (ul. Май 16 г., Kąty Wrocławskie) — 3513 ястия за срока на договора;
II.8. Част 8 от производството — Услуги за подготовка и доставяне на превантивна храна за персонала и полицейските служители на Żórawina (al. Независимост 31 г., Żórawina) в количество от 1254 ястия за срока на договора;
II.9. Част 9 от производството — Служба за подготовка и доставяне на храна с превантивна цел за персонала и полицейските служители в централата на полицията в Кшики (al. Open 12, Wroclaw) и Kobierzyce Police Post (ul. Witosa 11, Kobierzyce) — 13044 ястия за срока на договора;
II.10. част 10 от производството — служба за подготовка и доставяне на превантивна храна за персонала и полицейските служители от централата на полицията в Śródmieście (ul. Grunwaldzka 6, Wrocław) — 11538 ястия за срока на договора;
II.11. Част 11 от производството — Служба за подготовка и доставяне на превантивна храна за персонала и полицейските служители на щаба на полицията в Олбин (ул. Rydygiera 46/48, Вроцлав) — 7275 ястия за срока на договора;
II.12. част 12 от процедурата — услуга за подготовка и доставяне на превантивна храна за персонала и полицейските служители на Главно управление на полицията Grabiszynek (ul. Grabiszyńska 255, Wrocław) — 10788 ястия за срока на договора;
II.13. част 13 от производството — служба за подготовка и доставяне на превантивна храна за персонала и полицейските служители в ЦУ на полицията във Фабризна (ул. Połbina 1, Wroclaw) — 12543 ястия за срока на договора;
II.14. част 14 от производството — услуга за подготовка и доставяне на превантивна храна за служители и полицейски служители от централата на общинската полиция във Вроцлав (ул. Sołtysowicka 21, Wrocław) — 88293 ястия за срока на договора.
III. При изпълнението на договора изпълнителят е длъжен:
III.1. за приготвяне на превантивна храна по рецептите на Института по хранене и хранене със съдържание около 1 000 kcal в съответствие с Постановление на Министерския съвет от 25 май 1996 г. относно превантивните храни и напитки (Journal) Сборник закони № 60, статия 279 от 30 май 1996 г., § 2. 1) и в съответствие със Закона за безопасност на храните и храненето от 25 август 2006 г. (консолидиран текст: Сборник закони, 2010 г., № 136, статия 914 изменен) и актове за изпълнение,
III.2. издаване на храна в продължение на 7 дни в седмицата или най-малко в работни дни между 8: 00 и 22: 00 ч. за всяка от 14-те части на процедурата въз основа на ваучери за храна, подпечатани с печата на полицейското звено, и датата на получаване на ваучера (словом: ден, месец и година) с четлив подпис на издателя и получателя на ваучера.
IV. Мястото на отпускане на храна с превантивна цел е:
IV.1. част 1 от производството — в административните граници на спогодбата Rakowiec;
IV.2. част 2 от процедурата — в административните граници на сетълмента Huby;
IV.3. част 3 от производството — в административните граници на селището Psie Pole, Kiełczów;
IV.4. част 4 от производството — в административните граници на селището Karłowice, Kleczków;
IV.5. част 5 от процедурата — в административните граници на община Długołęka;
IV.6. Част 6 от процедурата — в административните граници на сетълмента Leśnica;
IV.7. Част 7 от процедурата — в административните граници на община Kąty Wrocławskie;
IV.8. част 8 от производството — в административните граници на община Żórawina;
IV.9. Част 9 от производството — в административните граници на община Kobierzyce;
IV.10. част 10 от производството — в административните граници на окръзите Stare Miasto и Śródmieście;
IV.11. част 11 от производството — в административните граници на селището Ołbin, Nadodrze;
IV.12. част 12 от производството — в административните граници на споразумението Opora;
IV.13. част 13 от производството — в административните граници на спогодбата Козанов;
IV.14-та част 14 от производството — в административните граници на спогодбата Soltysowice.
V. Подробно описание на предмета и изпълнението на договора се съдържа в основните разпоредби на договора, които се съдържат в приложение 5 към заданието.
VI. При изпълнението на предмета на договора страните се задължават да спазват всички разпоредби, описани в приложение 5 към заданието.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/07/2014 11:15
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.