Publications Office of the EU
Гepмaния-Darmstadt: Работи по изолации на покривни конструкции - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Гepмaния-Darmstadt: Работи по изолации на покривни конструкции

  • Публикувано
    18/12/2018
  • Срок
    05/02/2019
  • Отваряне на оферти
    05/02/2019
  • Възложено
    11/06/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Wissenschaftsstadt Darmstadt vertreten durch Sportamt – Eigenbetrieb Bäder
Място на изпълнение
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45261410 Работи по изолации на покривни конструкции
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
961,754.05 EUR
Референтен номер на търга
NBD.12/2018_KG363
Описание

Ново строителство на Nordbad Darmstadt
Хидроизолационни работи на покривни конструкции.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YL6YG6N
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/02/2019 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
961,754.05 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: AWD-Flachdach GmbH
Пощенски адрес: Pauschwitzer Str. 30
Град: Trebsen
Пощенски код: 04687
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.