Publications Office of the EU
Фpaнция-Страсбург: Трофеи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Страсбург: Трофеи

  • Публикувано
    30/08/2016
  • Срок
    03/10/2016
  • Отваряне на оферти
    04/10/2016
  • Възложено
    01/03/2017
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Région Alsace
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRF Grand Est
Стопански сектор (основен код по CPV)
39298700 Трофеи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,434.45 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
16048DAS
Описание

Рамково споразумение за закупуване на разфасовки, медали и трофеи за регион Alsace Champagne-Ardenne Lorraine.
F-

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Région Alsace Champagne Ardenne Lorraine
Пощенски адрес: Direction de la commande publique — 1 place Adrien Zeller — BP 91006
Град: Strasbourg Cedex
Код по NUTS: FR42
Пощенски код: 67070
Държава: FRA
Основен адрес: https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
По електронен път чрез:
https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/10/2016 14:00
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.