Publications Office of the EU
България-Пловдив: Система за видеонаблюдение - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

България-Пловдив: Система за видеонаблюдение

  • Публикувано
    27/05/2017
  • Срок
    03/07/2017
  • Отваряне на оферти
    04/07/2017
  • Възложено
    04/10/2017
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Община Пловдив
Място на изпълнение
NUTS code: BG421 Пловдив
Местоположение на купувача
NUTS code: BG421 Пловдив
Стопански сектор (основен код по CPV)
32323500 Система за видеонаблюдение
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,883.00 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,140.00 BGN
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Доставка и монтаж на системи за видеонаблюдение за ДГ „Лилия“.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Община Пловдив
Национален регистрационен номер: 000471504
Пощенски адрес: пл. „Стефан Стамболов“ № 1
Град: Пловдив
Код по NUTS: BG421
Пощенски код: 4000
Държава: BGR
Лице за контакт: Елена Караманова — юрисконсулт
Основен адрес: www.plovdiv.bg
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/07/2017 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
3,883.00 BGN
Окончателна договорна стойност
2,140.00 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: „СОТ — сигнално — охранителна техника“ ЕООД
Пощенски адрес: бул. „Д-р Г. М. Димитров“ № 52
Град: София
Пощенски код: 1000
Държава: BGR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.