Publications Office of the EU
Plakatkampagne - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Plakatkampagne

  • Публикувано
    23/02/2024
  • Срок
    08/03/2024
  • Отваряне на оферти
    08/03/2024
  • Възложено
    05/04/2024
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Technische Universität Bergakademie Freiberg
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DED43 Mittelsachsen
Стопански сектор (основен код по CPV)
79340000 Рекламни и маркетингови услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
008/2024L
Описание

Plakatkampagne

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.evergabe.de/unterlagen/018dc1cd-e760-48fb-bc2f-e1b46dd6dd16/zustellweg-auswaehlen
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
https://www.evergabe.de/unterlagen/018dc1cd-e760-48fb-bc2f-e1b46dd6dd16/zustellweg-auswaehlen
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/03/2024 11:00
Място на изпълнение
Код по СРV

79340000 - Рекламни и маркетингови услуги

79341000 - Рекламни услуги

Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: 100 %
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Ströer Deutsche Städte Medien GmbH
Пощенски адрес:
Град: Dresden
Пощенски код: 01067
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.