Publications Office of the EU
Гepмaния-Марбург: Работи по поставяне на изолационни гипсови плоскости - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Гepмaния-Марбург: Работи по поставяне на изолационни гипсови плоскости

  • Публикувано
    27/01/2023
  • Срок
    07/03/2023
  • Отваряне на оферти
    07/03/2023
  • Възложено
    15/05/2023
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landkreis Marburg-Biedenkopf
Място на изпълнение
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Местоположение на купувача
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Стопански сектор (основен код по CPV)
45324000 Работи по поставяне на изолационни гипсови плоскости
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
415,890.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
500,214.84 EUR
Референтен номер на търга
2023000358
Описание

Той е предназначен за извършване на цялостен ремонт на сгради в горната сграда на училището Kirchhain, училището Alfred-Wegener. С цялостното саниране на сградата се въвежда концепция за противопожарна защита в допълнение към енергийно ефективното саниране на външните топлинни ограждащи елементи на сградата. Съществуващата двуетажна сграда ще бъде отводнена към конструкцията на кланичния труп и монтирана от двете страни приблизително 9 x 35 m. Създават се основи за фасади с дървени рамки. Сградата трябва да бъде преконфигурирана с бетон. Прилежащата разделителна зала се разгражда до подовата плоча и се реконструира.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/565d7de6-b4bf-412a-9e3d-666b9e25add9
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/03/2023 10:15
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
415,890.00 EUR
Окончателна договорна стойност
500,214.84 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Akudeck GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kirchhain
Пощенски код: 35274
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.