Publications Office of the EU
Гepмaния-Щутгарт: Преносими компютри (от 3 до 5 кг) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Гepмaния-Щутгарт: Преносими компютри (от 3 до 5 кг)

  • Възложено
    22/10/2018
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landesoberbehörde IT Baden-Württemberg (BITBW)
Място на изпълнение
NUTS code: DE11 Stuttgart
Местоположение на купувача
NUTS code: DE11 Stuttgart
Стопански сектор (основен код по CPV)
30213100 Преносими компютри (от 3 до 5 кг)
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1.00 EUR
Референтен номер на търга
0230/331
Описание

Предмет на тази обществена поръчка е доставката на персонални компютри HP 600 G3 SFF от същия вид за използване в офисна комуникация в съществуваща мрежа.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
1.00
Окончателна договорна стойност
1.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Bechtle GmbH & Co. KG
Пощенски адрес:
Град: Neckarsulm
Пощенски код:
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.