Publications Office of the EU
Фpaнция-Авиньон: Услуги по предлагане на храни за консумация - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Авиньон: Услуги по предлагане на храни за консумация

  • Публикувано
    25/04/2018
  • Срок
    25/05/2018
  • Отваряне на оферти
    01/06/2018
  • Възложено
    06/08/2018
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
CCAS Avignon
Място на изпълнение
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Местоположение на купувача
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Стопански сектор (основен код по CPV)
55320000 Услуги по предлагане на храни за консумация
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,340,561.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
326,404.20 EUR
Референтен номер на търга
2018FCS01
Описание

Осигуряване на храна, приготвена в студена връзка, и закуски за детските заведения на Centre communal d’action sociale de la Ville d’Avignon. броят на ястията на година варира между 88000 и 97000. Броят на закуските варира между 80000 и 92000. Броят на PAI варира от 2500 ястия до 4500 закуски.
F-

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: CCAS Avignon
Пощенски адрес: 4 avenue de Saint-Jean
Град: Avignon Cedex 1
Код по NUTS: FRL06
Пощенски код: 84010
Държава: FRA
Основен адрес: http://www.ccas-avignon.fr
По електронен път чрез:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2018_mv4MDERbP6
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
01/06/2018 08:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,340,561.00 EUR
Окончателна договорна стойност
326,404.20 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SAS Terres de cuisine
Пощенски адрес: ZA La Horsière
Град: Rognonas
Пощенски код: 13870
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.