Publications Office of the EU
CIS27 — Ново съвместно компютъризирано досие на пациентите на CHUV и признатите регионални болници от обществен интерес на кантон Во - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

CIS27 — Ново съвместно компютъризирано досие на пациентите на CHUV и признатите регионални болници от обществен интерес на кантон Во

  • Публикувано
    18/03/2025
  • Срок
    03/04/2025
  • Възложено
    08/01/2026
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
CHUV - Direction des systèmes d'information
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: CH011 Vaud
Стопански сектор (основен код по CPV)
72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
176,470,260.00 CHF
Референтен номер на търга
00a47b01-8e70-4e99-96aa-3039ba1833bb
Описание

Настоящата покана за участие в търг се отнася до ново съвместно компютъризирано досие на пациента за CHUV (Centre hospitalier universitaire vaudois) и признатите регионални болници от обществен интерес в кантон Во (Hôpital Riviera Chablais, Établissements Hospitaliers du Nord Vaudois, Groupement Hospitalier de l’Ouest Lémanique, Hôpital Intercantonal de la Broye, Fondation de Nant, Institution de Lavigny, Hôpital de Lavaux, Pôle Santé Pays-d’Enhaut, Pôle Santé Vallée de Joux, Réseau Santé Balcon du Jura и Fondation Rive-Neuve), което е хомогенно и включва всички болнични специалности (включително онкология за възрастни и педиатрични пациенти, интензивни грижи, спешни случаи), управление на помещения, планиране на пациенти и ресурси, управление на транспорта и лаборатории и рентгенология.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Critères d’adjudication
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
176,470,260.00 CHF
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: FR_Epic Systems Corporation
Пощенски адрес:
Град: Verona
Пощенски код: 53593
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.