Publications Office of the EU
Гepмaния-Мюнхен: Работи по боядисване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Мюнхен: Работи по боядисване

  • Публикувано
    14/08/2019
  • Срок
    25/09/2019
  • Отваряне на оферти
    25/09/2019
  • Възложено
    25/11/2019
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landeshauptstadt München, Baureferat
Място на изпълнение
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45442100 Работи по боядисване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
0.01 EUR
Референтен номер на търга
H18a315919
Описание

Malerarbeiten

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://my.vergabe.bayern.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
25/09/2019 10:10
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
0.01 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Klapf GmbH
Пощенски адрес:
Град: Altomünster
Пощенски код:
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.