Publications Office of the EU
Фpaнция-Тулон: Информационни системи и сървъри - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Тулон: Информационни системи и сървъри

  • Публикувано
    27/02/2016
  • Срок
    20/04/2016
  • Възложено
    13/06/2016
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Conseil général du Var
Място на изпълнение
NUTS code: FRL05 Var
Местоположение на купувача
NUTS code: FRL05 Var
Стопански сектор (основен код по CPV)
48800000 Информационни системи и сървъри
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
192,228.91 EUR
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
15s0103
Описание

Настоящата консултация започва като част от проекта Var Mobile Sans Contact, предложен от Националния фонд за цифрово общество, избран за поканата за представяне на предложения за проекти за разработване и внедряване на безконтактни мобилни услуги.
F-

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.